Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Bilety na Euro 2020. Jak kupić? Ile kosztują? 14.03.2020 18:18

Bilety na Euro 2020. Jak kupić? Ile kosztują?

Kiedy można kupić bilety na Euro 2020?

W celu zakupu biletów na stronie www.euro2020.com należy najpierw zarejestrować się na oficjalnej stronie UEFA. Jedna osoba może kupić maksymalnie cztery bilety na jeden mecz.

Pierwsza tura sprzedaży wejściówek na Euro 2020 trwała od 12 czerwca do 12 lipca. W tym terminie kibice mogli składać wnioski o bilety. Ponieważ liczba zainteresowanych przekroczyła pulę wejściówek, przeprowadzono losowanie. W ciągu jednego miesiąca wpłynęło 19,3 miliona wniosków osób ubiegających się o 1,5 miliona biletów. Osoby, które nie zostały wylosowane, mogą zostać zaproszone do zakupu na późniejszym etapie (na przykład w przypadku nieudanych płatności lub zwrotów biletów).

Następnie w grudniu kibice reprezentacji narodowych zaklasyfikowanych do fazy grupowej mogli kupować bilety na mecze swoich drużyn, jeśli spełniali kryteria określone przez daną federację piłkarską. Od 9 marca ruszyła platforma odsprzedaży biletów UEFA, na której fani mogą bezpiecznie i legalnie sprzedać zakupione w poprzednich turach bilety. Natomiast sprzedaż wejściówek dla kibiców drużyn, które awansują z barażów rozpocznie się pod koniec kwietnia.

Aplikacja UEFA EURO 2020

W maju bilety zostaną wysłane pocztą e-mail lub na telefony komórkowe poprzez specjalnie stworzoną do tego celu aplikację mobilną UEFA EURO 2020. Ruszy również sprzedaż last-minute, wszelkie bilety, które do tego czasu nie zostaną sprzedane, będą dostępne na stronie euro2020.com/tickets i przyznawane na zasadzie kto pierwszy – ten lepszy.
Tak jak w przypadku innych aplikacji mobilnych najlepiej jest skorzystać z usługi VPN, która zapewnia dodatkową wartwę ochrony danych. Dzięki temu mamy pewność, że nawet podanie numeru karty kredytowej lub informacji osobistych jest całkowicie bezpieczne.

Ile kosztują bilety?

Ceny biletów na mecze fazy grupowej zaczynają się od 30 lub 50 euro w zależności od miasta. Ponad połowa dostępnych biletów dostępna będzie w najtańszej z trzech kategorii cenowych. Dokładna lokalizacja miejsca zależy od architektury konkretnego stadionu.

Pierwsze mecze Polska rozegra na Aviva Stadium w Dublinie oraz na stadionie San Mamés w Bilbao. W obydwu przypadkach ceny wynoszą odpowiednio 30, 75 lub 125 euro dla każdej kategorii. Bilety na spotkania półfinałowe są już droższe (od 195 do 595 euro), a finał w Londynie kosztować będzie od 295 do 945 euro.

Pewnym sposobem na oszczędzenie środków może być bilet typu Retricted View. Widok na boisko może być nieco zasłonięty przez przeszkody takie jak barierki. Z tego powodu bilety z ograniczonym dostępem są sprzedawane po niższej cenie, rozwiązanie sprawdzi się zatem jeśli mamy ograniczony budżet, a chcemy poczuć wyjątkowe emocje przebywania na stadionie.

Co to są bilety Follow My Team (bilety warunkowe)?

Bilet „Follow my team” to bilet warunkowy umożliwiający kibicom udział w meczu fazy pucharowej ulubionej drużyny, niezależnie od lokalizacji meczu. Ważność tych biletów zależy od wyników danego zespołu w turnieju
Jeśli reprezentacja zostanie wyeliminowana, bilet warunkowy staje się nieważny, ale po zakończeniu turnieju zwracane są środki poniesione na zakup. Gdy drużyna zostanie zakwalifikowana, otrzymasz powiadomienie e-mailem przypominające o złożeniu wniosku o wydanie paszportu kibica czyli FAN ID.

 

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
Typy bukmacherskie
 1. Wojtek Gola Marcin Krasucki RAFONIX
  Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

  LV BETTyp: Gola wygra
  Kurs: 1.75

   TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
  Pojedynek pomiędzy Wojtkiem Golą a Marcinem Krasuckim zaplanowano na późne godziny wieczorne. Sama częstochowska gala rozpocznie się już od 20:00, aczkolwiek starcie tych dwóch panów będzie jedną z walk wieczoru. W kursach bukmacherskich próżno szukać tzw. pewniaków, gdyż ekspercie mają wyraźny problem ze wskazaniem faworyta. Delikatną przewagą może pochwalić się debiutujący współwłaściciel, co może lekko zaskakiwać. Jak duża jest jednak różnica?

  Firma LV Bet, która od początku wejścia na rynek FAME MMA, także i teraz oferuje ciekawe rozwiązania. Przy okazji typów przed rywalizacją Wojtek Gola - Rafonix należy pochylić się nad sytuacji pierwszego z zawodników. Wojtek Gola, który jest także współwłaścicielem federacji, zadebiutuje w oktagonie. Czeka go dosyć trudne zadanie, aczkolwiek kursy są dla niego niezwykle łaskawa. Gola może liczyć na stosunkowo niski współczynnik - na poziomie 1.57. Z kolei jego przeciwnik, który stoczył już dwie walki oceniony został nieco wyżej. Kurs na jego wygraną oscyluje w granicach 1.85. Bardzo ciekawe wyglądają oferty na inne zdarzenia. Chociażby długość trwania samej walki proponuje nam o wiele większe kursy, zwłaszcza w przypadku zakończenia walki przed czasem. Kurs na takie zdarzenie wynosi obecnie 2.04.
  Typ bukmacherski
 2. Luxuria Astaroth ZUSJE Marta Linkiewicz LINKIMASTER
  Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

  LV BETTyp: Linkimaster wygra
  Kurs: 1.47

   TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
  Walka pomiędzy Luxurią Astaroth a Martą Linkiewicz zaplanowano podczas sobotniej gali w Częstochowie. Całe wydarzenie rozpocznie się od godziny 20:00, a starcie tych zawodniczek będzie jedyną żeńską walką. Warto więc zaznajomić się z ofertą bukmacherską. Na ten moment kursy przewidują niezwykle wyrównany pojedynek, z lekką przewagą bardziej doświadczonej Linkimaster. Na kogo warto postawić przed sobotnią galą FAME MMA 6?

  Propozycja zakładów bukmacherskich LV Bet, tak jak w przypadku poprzednich gal FAME MMA wzbudza niemałe emocje. W typach przed walką Zusje - Linkimaster możemy przede wszystkim zauważyć ukłon w stronę doświadczonej Linkiewicz, ponieważ jest ona lekką faworytką pojedynku. Kurs na jej wygraną wynosi obecnie zaledwie 1.47. Debiutantka Luxuria Astaroth może jednak liczyć na spore uznanie, gdyż współczynnik na jej sukces oscyluje wokół liczby równej 2.00. LV Bet oferuje również bardziej atrakcyjne kursy na długość trwania samej walki. Bardzo wysoki współczynnik jest na to, że panie spędzą wszystkie rundy w oktagonie, intensywnie walcząc o zwycięstwo. Kurs na takie zdarzenie wynosi aż 4.60.
  Typ bukmacherski
 3. Marcin Najman Piotr Piechowiak BESTIA
  Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

  LV BETTyp: Najman wygra
  Kurs: 1.75

   TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
  Pojedynek między Marcinem Najmanem a Piotrem Piechowiakiem zapowiada się naprawdę ciekawie. W sobotę, 28 marca od godziny 20:00 naprzeciw siebie staną bowiem podobni charakterystyką zawodnicy. Siła jest po stronie debiutanta, dlatego kursy bukmacherskie przewidują, że w Częstochowie to on podniesie rękę w geście zwycięstwa. Jak będzie naprawdę? Czy doświadczony Najman wygra drugą walkę z rzędu?

  Na pytanie postawione pod koniec poprzedniego akapitu dosyć trudno odpowiedzieć. Doświadczony "El Testosteron" oczywiście liczy na drugą wygraną z rzędu, aczkolwiek o to nie będzie wcale łatwo. Firma LV Bet w typach przed pojedynkiem Najman - Bestia stawia bardziej na Piotra Piechowiaka. Kurs na jego zwycięstwo kształtuje się obecnie na poziomie 1.65. Jeśli chodzi zaś o byłego boksera, należy wspomnieć raczej o współczynniku w granicach 1.75. Różnice są więc niewielkie, dlatego warto poświęcić więcej czasu temu spotkaniu.
  Typ bukmacherski
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK