Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

KSW 53 Live Stream online i transmisja na żywo

Konfrontacja Sztuk Walki to polska organizacja MMA, która z roku na rok jest coraz bardziej rozpoznawalną federacją w całej Europie. Od kilkunastu lat fani Mieszanych Sztuk Walki fascynują się walkami w klatce największych gwiazd. Każdego roku KSW przygotowuje dla swoich fanów gale w Polsce jak również poza granicami kraju.

Bilety na wydarzenia organizowane przez KSW rozchodzą się w ekspresowym tempie i zazwyczaj gale w pełni wypełniają największe hale w Polsce. Wśród najczęściej odwiedzanych obiektów wymienić należy krakowską Tauron Arenę, ERGO Arenę w Gdańsku/Sopocie czy Atlas Arenę w Łodzi. KSW bardzo chętnie rozpoczęło też współpracę z najnowocześniejszą halą w Polsce – Areną Gliwice, na której zorganizowano KSW 46 jak również KSW 53.

To jak popularna jest federacja KSW nie trzeba chyba nikomu mówić, ponieważ osoby które interesują się sportem z pewnością przynajmniej kilka razy usłyszały o tej federacji. Największą popularność dla KSW sprawił Mariusz Pudzianowski, który po zakończeniu kariery strongmana, rozpoczął karierę w mieszanych sztukach walki. Typowo sportową gwiazdą jest natomiast Mamed Khalidov, który z KSW jest praktycznie od początku i przez wiele lat imponował niesamowitymi walkami. 

KSW na żywo i transmisja online – gdzie obejrzeć?

KSW to jednak nie tylko walki w 100% sportowe. Wielu kibiców ogląda KSW na żywo z uwagi na walki z udziałem gwiazd telewizji, byłych sportowców czy też celebrytów. Do tej grupy z pewnością można zaliczyć takie osoby jak Tomasz Oświeciński, Popek Monster czy Robert Burneika. W ostatnich latach KSW stara się przyciągać do siebie też byłych sportowców, tak aby przyciągnąć do transmisji online kolejne osoby. Doskonałymi przykładami są tutaj Damian Janikowski i Szymon Kołecki, którzy zakończyli kariery w swoich wieloletnich dyscyplinach i zaczęli przygodę z MMA.

W ciągu roku federacja KSW organizuje ok 5-6 gal, które odbywają się na terenie Polski i za granicą. Wszystkie wydarzenia KSW cieszą się ogromną popularnością, dlatego nie dziwi fakt jak często użytkownicy pytają o to jak oglądać transmisję online z gali KSW na kanałach live stream przez Internet. Bardzo często fani MMA zastanawiają się też czy nadchodząca gala KSW jest free (za darmo) czy też trzeba będzie wykupić dostęp do specjalnej usługi PPV.

KSW live stream free i za darmo?

Z reguły jedna gala KSW w roku udostępniana jest poprzez transmisję na otwartym kanale Polsatu. Bardzo często gale te organizowane są w mniejszych halach a walczący wojownicy nie należą do ścisłego grona najpopularniejszych zawodników. KSW traktuje gale za darmo jako swego rodzaju promocja kolejnej gali, którą KSW organizuje w systemie PPV. Jeżeli więc chcesz obejrzeć galę z największymi gwiazdami MMA, musisz pogodzić się z tym, że nie będzie ona free, ale będzie konieczne wykupienie dostępu PPV, który nie jest za darmo.

Od wielu lat dostęp do płatnych gali KSW kosztuje 40 złotych i jest to jedyny sposób aby obejrzeć relację live stream z gali KSW. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy skorzystać z usługi KSW Live Stream oferowanej w KSW TV – jest to jedyne legalne miejsce w Internecie gdzie można obejrzeć stream z najbliższej gali Konfrontacji Sztuk Walki.

KSW TV

Usługa KSW TV Live Stream to miejsce które pozwala kibicom oglądać wszystkie gale Konfrontacji Sztuk Walki na żywo i online na ekranach komputerów. Każdy kibic który chce obejrzeć galę KSW musi wykupić dostęp na stronie KSW TV – wystarczy powyżej kliknąć na wybraną galę i przejść na stronę KSW TV. Pokaże się oficjalna strona federacji na której wybierając jedną z metod płatności jak również walutę (PLN, EUR, USD) można wykupić dostęp do transmisji live nadchodzącej gali KSW.

KSW TV oferuje dla użytkowników dostęp do KSW na żywo w trakcie trwania gali. Co ważne – w momencie oglądania na żywo można pauzować stream jak również przewijać transmisję. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również to, że wykupując dostęp można oglądać galę przez 72 godziny po jej zakończeniu. Wystarczy zalogować się na konto na które ma się wykupiony dostęp i cieszyć się powtórką z gali.

KSW TV dostępne jest dla wszystkich osób posiadających komputer i dostęp do Internetu. Live Stream z gali KSW dostępny jest na wielu przeglądarkach internetowych, dlatego też nie ważne jest to z jakiej korzystasz – z pewnością transmisja będzie dostępna również dla Ciebie. Niestety na ten moment transmisja stream online nie jest dostępna poprzez aplikacje mobilne ios lub android. Użytkownicy smartfonów muszą więc użyć komputera w celu zamówienia dostępu i możliwości oglądania transmisji live.

KSW 53

Na przestrzeni ostatnich lat na rynku telewizyjnym czy internetowym znaczącą rolę zajęły transmisje z gal mieszanych sztuk walki. Większa dostępność, łatwość obsługi wielu stron tylko poszerza i tak już ciekawą ofertę wielu dostawców. W najbliższym czasie staniemy przed okazją obejrzenia kolejnego eventu. Będzie nim KSW 53, czyli gala, o której najważniejsze informacje - w tym, gdzie oglądać - znamy najszybciej spośród wszystkich wydarzeń sportowych. Całą garść wiadomości przedstawiamy w dalszej części artykułu.

KSW 53 - gdzie oglądać galę w telewizji?

Jeśli chodzi o gale pod egidą KSW, możemy mieć pewność, iż swoje możliwości udostępni nam w kilku miejscach. Na ten moment liderem pozostaje tradycyjny sposób oglądania walk. Transmisja w tv jest w tym przypadku o tyle interesująca, że jest skierowana do bardzo wąskiego grona odbiorców. Aby móc obejrzeć m.in. event KSW 53 musimy bowiem spełnić kilka istotnych warunków. Najważniejszym jest wykupienie abonamentu PPV, który obecnie nie przekracza 40 złotych. Stawkę możemy zapłacić jedynie wtedy, kiedy posiadamy dekoder Cyfrowego Polsatu, telewizji kablowych czy satelitarnych. Do tego grona zaliczają się jednak także inne duże stacje, które nie są niestety pierwotnym dostawcą sygnału.

Gdzie oglądać KSW 53 w internecie?

Właściciel gal KSW niemal od początku poszli z duchem czasu, ponieważ umożliwiają swoim klientom oglądanie wszystkich gal również w internecie. Nie inaczej będzie z wydarzeniem, które odbędzie się 21 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Jedynym legalnym sposobem na obejrzenie KSW 53 będzie stworzona przez właścicieli eventu platforma KSW TV. Na witrynie pod tym adresem możemy być pewni obejrzenia tej gali w bardzo dobrej jakości, ale także po atrakcyjnych cenach. Zapłacimy tyle samo, co w transmisji telewizyjnej, do tego mamy możliwość zapłacenia za pomocą wielu walut. Poza "złotówkami", strona przyjmuje dolary czy euro. Dostęp odbywa się zaraz po zarejestrowaniu na platformie w dniu gali, która zostanie z nami również 72 godziny po zakończeniu wydarzenia. Niewątpliwie dużym minusem jest to, iż strona nie doczekała się aplikacji mobilnej, dlatego jedynym sposobem na obejrzenie jest dobrze działający komputer czy laptop.

Kto zawalczy na gali KSW 53?

Karta główna:

 • 120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (13-7, 8 KO) - Quentin Domingos (5-1, 4 KO),
 • 83,9 kg: Michał Materla (27-7, 9 KO, 12 Sub) - Patrik Kincl (22-9, 10 KO, 6 Sub),
 • 93 kg: Przemysław Mysiala (23-10, 10 KO, 12 Sub) - Stipe Bekavac (19-10, 13 KO, 4 Sub)
 • 120,2 kg: Michał Włodarek (8-2, 4 KO, 1 Sub) - Denis Stojnić (13-3, 5 KO, 4 Sub).

Karta wstępna:

 • 77,1 kg: Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO, 4 Sub) - Alebert Odzimkowski (11-4, 3 KO, 7 Sub),
 • 70,3 kg: Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO) - Bartłomiej Kopera (9-5, 7 Sub).

KSW 52

Ostatnim wydarzeniem organizowanym przez KSW w 2019 roku będzie gala w Gliwicach, która odbędzie się w sobotę 7 grudnia. Z pewnością żaden kibic MMA nie może ominąć KSW 52, na którym w walce wieczoru zmierzy się aktualny mistrz kategorii średniej Scott Askham z najbardziej popularnym i uwielbianym w Polsce zawodnikiem MMA – Mamedem Khalidovem. Walka odbędzie się w ustalonym limicie 85 kilogramów, co sprawia, że zwycięzca starcia nie zdobędzie mistrzowskiego pasa.

Mimo wszystko pojedynek ten zapowiada się ekscytująco. Scott Askham ma za sobą niesamowitą serię zwycięstw, odnoszonych w pięknym stylu. Anglik w ostatnich trzech walkach dla KSW, dwukrotnie pokonał Michała Materlę i raz Marcina Wójcika. Zawodnicy których Askham pokonał to prawdziwy TOP wśród polskich zawodników tej kategorii, dlatego też walka z Mamedem na gali KSW 52 zapowiada się elektryzująco.

Niepokonany przez wiele lat Chalidow, ma za sobą dwie porażki pod rząd z Tomaszem Narkunem i z pewnością zawodnik z Olsztyna podejdzie do najbliższego pojedynku z pełnym zaangażowaniem i mobilizacją. Na gali KSW 52 na żywo w Gliwicach będzie można oglądać w sumie dziewięć walk. Oczywiście wszyscy najbardziej czekają na główny pojedynek, jednak również inne walki zapowiadają się bardzo ciekawie. Transmisja live z gali KSW 52 dostępna będzie w systemie PPV w usłudze KSW TV Live Stream dostępnej przez Internet jak również w wybranych telewizjach kablowych i satelitarnych.

 

KSW 51

KSW 51 to pierwsze w historii Konfrontacji Sztuk Walki wydarzenie organizowane w Chorwacji. Fani MMA galę KSW 51 na żywo będą mogli oglądać w stolicy kraju w Arenie Zagrzeb mogącej pomieścić kilkanaście tysięcy osób. Gala KSW 51 odbędzie się 9 listopada i zobaczymy na niej dziewięć walk w której głównymi aktorami będą zawodnicy Polscy jak również pochodzący z krajów bałkańskich.

W walce wieczoru na fanów MMA czeka naprawdę ciężkie starcie! Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Erko Junem. Były strongman przegrał dwie ostatnie walki (z Szymonem Kołeckim i Karolem Bedorfem). Zawodnik z Bośni ma za sobą co prawda tylko trzy walki w MMA, ale wszystkie wygrane – ostatnia z Akopem Szostakiem miała miejsce w maju na gali KSW 49. Wcześniejszymi rywalami Juna byli natomiast Popek Monster i Tomasz Oświeciński.

 

W drugiej bardzo interesującej walce na gali KSW 51 kibice będą mogli oglądać starcie Borysa Mańkowskiego z Vaso Bakoceviciem. Polak ma za sobą trudny okres z ciężką kontuzją i trzema porażkami z rzędu. Vaso to wytrwany wojownik, który ma za sobą wiele wal dla wielu organizacji MMA takich jak KSW, FEN czy Bellator. Z pewnością ta walka również przyciągnie do transmisji online i relacji live wielu kibiców.

Ale to nie wszystko! W klatce zobacyzmy również między innymi Antuna Racicia, Damiana Stasiaka, Aleksandara Ilicia, Filipa Pejicia i Ivana Erslana. Transmisja na żywo gali KSW 51 dostępna będzie w płatnym systemie PPV udostępnianym przez oficjalną stronę federacji KSW TV Live Stream. 

KSW 53 - na żywo. Transmisja live stream online w internecie. Gdzie oglądać?

Na naszej stronie każdego dnia możesz znaleźć takie mecze jak KSW 53 - na żywo w tv i live stream online. Gdzie oglądać mecz KSW 53 - w Internecie? Najbliższy mecz o którym mowa odbędzie się 21.03.2020 19:00. Dużą ilość wydarzeń, spotkań i meczów na żywo do których należy zaliczyć między innymi wydarzenie KSW 53 - można oglądać za darmo na żywo w telewizji i na kanałach live stream online przez Internet. Tylko u nas wszystkie najlepsze mecze online na żywo, dostępne są legalnie na kanałach online . Są one dostępne w płatnych pakietach jak również wybrane kanały za free z transmisjami za darmo.

Transmisja online meczu KSW 53 - w ramach popularnych rozgrywek jakim jest Gala KSW można oglądać na wielu kanałach tv , w transmisji online, relacjach tekstowych jak również relacjach radiowych. Wszyscy użytkownicy mogą oglądać każdego dnia od kilkunastu do kilkuset wydarzeń a MMA to jeden ze sportów wśród najpopularniejszych transmisji.

KSW 53 - na żywo i live stream online
KSW 53 - na żywo i live stream online
Vasyl Shulga / Shutterstock.com

Gdzie obejrzeć KSW 53 - na żywo w tv i online?

Wydarzenie KSW 53 - to jedne z najczęściej wyszukiwanych spotkań dostępnych w transmisjach na żywo w tv i online. Początek wydarzenia został zaplanowany na 21.03.2020 19:00. Masz do wyboru wiele opcji, dzięki którym będziesz mógł obejrzeć na żywo na kanałach online i telewizji . Wśród dostępnych transmisji znajdują się popularne drużyny i rozgrywki takie jak Gala KSW.

Kanały do wydarzenia KSW 53 - zostały wyselekcjonowane w oparciu o legalne źródła a w nich między innymi kanały online na których bukmacherzy oferują transmisje live stream, kanały w płatnych telewizjach online. Ponadto oferujemy także wiele darmowych transmisji z rozgrywek Gala KSW i dyscypliny sportowej MMA, a w nich między innymi tekstowe i radiowe relacje live.

KSW 53 - transmisja na żywo i online - gdzie oglądać?
KSW 53 - transmisja na żywo i online - gdzie oglądać?
Vasyl Shulga / Shutterstock.com
W dniu 21.03.2020 19:00 odbył się mecz między KSW 53 i . Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.
  Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
  Typy bukmacherskie
  1. Wojtek Gola Marcin Krasucki RAFONIX
   Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

   LV BETTyp: Gola wygra
   Kurs: 1.75

    TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
   Pojedynek pomiędzy Wojtkiem Golą a Marcinem Krasuckim zaplanowano na późne godziny wieczorne. Sama częstochowska gala rozpocznie się już od 20:00, aczkolwiek starcie tych dwóch panów będzie jedną z walk wieczoru. W kursach bukmacherskich próżno szukać tzw. pewniaków, gdyż ekspercie mają wyraźny problem ze wskazaniem faworyta. Delikatną przewagą może pochwalić się debiutujący współwłaściciel, co może lekko zaskakiwać. Jak duża jest jednak różnica?

   Firma LV Bet, która od początku wejścia na rynek FAME MMA, także i teraz oferuje ciekawe rozwiązania. Przy okazji typów przed rywalizacją Wojtek Gola - Rafonix należy pochylić się nad sytuacji pierwszego z zawodników. Wojtek Gola, który jest także współwłaścicielem federacji, zadebiutuje w oktagonie. Czeka go dosyć trudne zadanie, aczkolwiek kursy są dla niego niezwykle łaskawa. Gola może liczyć na stosunkowo niski współczynnik - na poziomie 1.57. Z kolei jego przeciwnik, który stoczył już dwie walki oceniony został nieco wyżej. Kurs na jego wygraną oscyluje w granicach 1.85. Bardzo ciekawe wyglądają oferty na inne zdarzenia. Chociażby długość trwania samej walki proponuje nam o wiele większe kursy, zwłaszcza w przypadku zakończenia walki przed czasem. Kurs na takie zdarzenie wynosi obecnie 2.04.
   Typ bukmacherski
  2. Luxuria Astaroth ZUSJE Marta Linkiewicz LINKIMASTER
   Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

   LV BETTyp: Linkimaster wygra
   Kurs: 1.47

    TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
   Walka pomiędzy Luxurią Astaroth a Martą Linkiewicz zaplanowano podczas sobotniej gali w Częstochowie. Całe wydarzenie rozpocznie się od godziny 20:00, a starcie tych zawodniczek będzie jedyną żeńską walką. Warto więc zaznajomić się z ofertą bukmacherską. Na ten moment kursy przewidują niezwykle wyrównany pojedynek, z lekką przewagą bardziej doświadczonej Linkimaster. Na kogo warto postawić przed sobotnią galą FAME MMA 6?

   Propozycja zakładów bukmacherskich LV Bet, tak jak w przypadku poprzednich gal FAME MMA wzbudza niemałe emocje. W typach przed walką Zusje - Linkimaster możemy przede wszystkim zauważyć ukłon w stronę doświadczonej Linkiewicz, ponieważ jest ona lekką faworytką pojedynku. Kurs na jej wygraną wynosi obecnie zaledwie 1.47. Debiutantka Luxuria Astaroth może jednak liczyć na spore uznanie, gdyż współczynnik na jej sukces oscyluje wokół liczby równej 2.00. LV Bet oferuje również bardziej atrakcyjne kursy na długość trwania samej walki. Bardzo wysoki współczynnik jest na to, że panie spędzą wszystkie rundy w oktagonie, intensywnie walcząc o zwycięstwo. Kurs na takie zdarzenie wynosi aż 4.60.
   Typ bukmacherski
  3. Marcin Najman Piotr Piechowiak BESTIA
   Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

   LV BETTyp: Najman wygra
   Kurs: 1.75

    TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
   Pojedynek między Marcinem Najmanem a Piotrem Piechowiakiem zapowiada się naprawdę ciekawie. W sobotę, 28 marca od godziny 20:00 naprzeciw siebie staną bowiem podobni charakterystyką zawodnicy. Siła jest po stronie debiutanta, dlatego kursy bukmacherskie przewidują, że w Częstochowie to on podniesie rękę w geście zwycięstwa. Jak będzie naprawdę? Czy doświadczony Najman wygra drugą walkę z rzędu?

   Na pytanie postawione pod koniec poprzedniego akapitu dosyć trudno odpowiedzieć. Doświadczony "El Testosteron" oczywiście liczy na drugą wygraną z rzędu, aczkolwiek o to nie będzie wcale łatwo. Firma LV Bet w typach przed pojedynkiem Najman - Bestia stawia bardziej na Piotra Piechowiaka. Kurs na jego zwycięstwo kształtuje się obecnie na poziomie 1.65. Jeśli chodzi zaś o byłego boksera, należy wspomnieć raczej o współczynniku w granicach 1.75. Różnice są więc niewielkie, dlatego warto poświęcić więcej czasu temu spotkaniu.
   Typ bukmacherski
  Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
  Newsletter
  Przejdź do mobilnej wersji serwisu

  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK