Unibet
Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

La Liga (Hiszpańska Primera Division) Primera Division 2014/2015

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 FC Barcelona383044110:218994
2 Real Madryt383026118:388092
3 Atletico Madryt38239667:293878
4 Valencia CF382211570:323877
5 Sevilla FC38237871:452676
6 Villarreal CF3816121048:371160
7 Athletic Bilbao3815101342:41155
8 Celta Vigo3813121347:44351
9 Malaga CF381481642:48-650
10 Espanyol Barcelona3813101547:51-449
11 Rayo Vallecano381541946:68-2249
12 Real Sociedad3811131444:51-746
13 Elche381181935:62-2741
14 Levante UD389101934:67-3337
15 Getafe CF381072133:64-3137
16 Deportivo La Coruna387141735:60-2535
17 SD Eibar38982134:55-2135
18 Granada CF387141729:64-3535
19 Almeria38882235:64-2932
20 Cordoba383112422:68-4620
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Kwalifikacje do LM
  3. Bezpośredni awans do LE
  4. Spadek
Terminarz Primera Division 2014/2015
1 kolejka
23.08.2014 19:00Malaga CF1:0Athletic Bilbao
23.08.2014 21:00Sevilla FC1:1Valencia CF
23.08.2014 21:00Granada CF2:1Deportivo La Coruna
23.08.2014 23:00Almeria1:1Espanyol Barcelona
24.08.2014 19:00SD Eibar1:0Real Sociedad
24.08.2014 21:00Celta Vigo3:1Getafe CF
24.08.2014 21:00FC Barcelona3:0Elche
24.08.2014 23:00Levante UD0:2Villarreal CF
25.08.2014 20:00Real Madryt2:0Cordoba
25.08.2014 22:00Rayo Vallecano0:0Atletico Madryt
2 kolejka
29.08.2014 20:00Getafe CF1:0Almeria
29.08.2014 22:00Valencia CF3:0Malaga CF
30.08.2014 19:00Cordoba1:1Celta Vigo
30.08.2014 19:00Athletic Bilbao3:0Levante UD
30.08.2014 21:00Atletico Madryt2:1SD Eibar
30.08.2014 23:00Espanyol Barcelona1:2Sevilla FC
31.08.2014 19:00Villarreal CF0:1FC Barcelona
31.08.2014 21:00Real Sociedad4:2Real Madryt
31.08.2014 21:00Deportivo La Coruna2:2Rayo Vallecano
31.08.2014 23:00Elche1:1Granada CF
3 kolejka
12.09.2014 21:00Almeria1:1Cordoba
13.09.2014 16:00FC Barcelona2:0Athletic Bilbao
13.09.2014 18:00Malaga CF0:0Levante UD
13.09.2014 20:00Real Madryt1:2Atletico Madryt
13.09.2014 22:00Celta Vigo2:2Real Sociedad
14.09.2014 12:00Rayo Vallecano2:3Elche
14.09.2014 17:00Valencia CF3:1Espanyol Barcelona
14.09.2014 19:00Sevilla FC2:0Getafe CF
14.09.2014 21:00Granada CF0:0Villarreal CF
15.09.2014 20:45SD Eibar0:1Deportivo La Coruna
4 kolejka
19.09.2014 21:00Elche0:2SD Eibar
20.09.2014 16:00Deportivo La Coruna2:8Real Madryt
20.09.2014 18:00Athletic Bilbao0:1Granada CF
20.09.2014 20:00Atletico Madryt2:2Celta Vigo
20.09.2014 22:00Espanyol Barcelona2:2Malaga CF
21.09.2014 12:00Real Sociedad1:2Almeria
21.09.2014 17:00Villarreal CF4:2Rayo Vallecano
21.09.2014 19:00Cordoba1:3Sevilla FC
21.09.2014 21:00Levante UD0:5FC Barcelona
22.09.2014 20:45Getafe CF0:3Valencia CF
5 kolejka
23.09.2014 20:00Real Madryt5:1Elche
23.09.2014 22:00Celta Vigo2:1Deportivo La Coruna
24.09.2014 20:00Almeria0:1Atletico Madryt
24.09.2014 20:00SD Eibar1:1Villarreal CF
24.09.2014 20:00Rayo Vallecano2:1Athletic Bilbao
24.09.2014 22:00Sevilla FC1:0Real Sociedad
24.09.2014 22:00Granada CF0:1Levante UD
24.09.2014 22:00Malaga CF0:0FC Barcelona
25.09.2014 20:00Espanyol Barcelona2:0Getafe CF
25.09.2014 22:00Valencia CF3:0Cordoba
6 kolejka
26.09.2014 21:00Elche0:1Celta Vigo
27.09.2014 16:00Villarreal CF0:2Real Madryt
27.09.2014 18:00FC Barcelona6:0Granada CF
27.09.2014 20:00Atletico Madryt4:0Sevilla FC
27.09.2014 22:00Athletic Bilbao0:0SD Eibar
27.09.2014 22:00Levante UD0:2Rayo Vallecano
28.09.2014 12:00Getafe CF1:0Malaga CF
28.09.2014 17:00Deportivo La Coruna0:1Almeria
28.09.2014 19:00Real Sociedad1:1Valencia CF
28.09.2014 21:00Cordoba0:0Espanyol Barcelona
7 kolejka
03.10.2014 21:00Getafe CF1:1Cordoba
04.10.2014 16:00Valencia CF3:1Atletico Madryt
04.10.2014 18:00Rayo Vallecano0:2FC Barcelona
04.10.2014 20:00SD Eibar3:3Levante UD
04.10.2014 22:00Almeria2:2Elche
04.10.2014 22:00Malaga CF2:1Granada CF
05.10.2014 12:00Sevilla FC4:1Deportivo La Coruna
05.10.2014 17:00Celta Vigo1:3Villarreal CF
05.10.2014 19:00Espanyol Barcelona2:0Real Sociedad
05.10.2014 21:00Real Madryt5:0Athletic Bilbao
8 kolejka
17.10.2014 21:00Granada CF0:1Rayo Vallecano
18.10.2014 16:00Levante UD0:5Real Madryt
18.10.2014 18:00Athletic Bilbao1:1Celta Vigo
18.10.2014 20:00FC Barcelona3:0SD Eibar
18.10.2014 22:00Cordoba1:2Malaga CF
19.10.2014 12:00Atletico Madryt2:0Espanyol Barcelona
19.10.2014 17:00Deportivo La Coruna3:0Valencia CF
19.10.2014 19:00Elche0:2Sevilla FC
19.10.2014 21:00Villarreal CF2:0Almeria
20.10.2014 20:45Real Sociedad1:2Getafe CF
9 kolejka
24.10.2014 21:00Celta Vigo3:0Levante UD
25.10.2014 16:00Almeria0:1Athletic Bilbao
25.10.2014 18:00Real Madryt3:1FC Barcelona
25.10.2014 20:00Valencia CF3:1Elche
25.10.2014 22:00Cordoba1:1Real Sociedad
25.10.2014 22:00SD Eibar1:1Granada CF
26.10.2014 12:00Malaga CF4:0Rayo Vallecano
26.10.2014 17:00Espanyol Barcelona0:0Deportivo La Coruna
26.10.2014 19:00Sevilla FC2:1Villarreal CF
26.10.2014 21:00Getafe CF0:1Atletico Madryt
10 kolejka
31.10.2014 20:45Deportivo La Coruna1:2Getafe CF
01.11.2014 16:00Granada CF0:4Real Madryt
01.11.2014 18:00Atletico Madryt4:2Cordoba
01.11.2014 20:00FC Barcelona0:1Celta Vigo
01.11.2014 22:00Real Sociedad0:1Malaga CF
02.11.2014 12:00Athletic Bilbao1:0Sevilla FC
02.11.2014 17:00Villarreal CF1:3Valencia CF
02.11.2014 19:00Levante UD2:1Almeria
02.11.2014 21:00Elche2:1Espanyol Barcelona
03.11.2014 20:45Rayo Vallecano2:3SD Eibar
11 kolejka
07.11.2014 20:45Cordoba0:0Deportivo La Coruna
08.11.2014 16:00Almeria1:2FC Barcelona
08.11.2014 18:00Getafe CF0:0Elche
08.11.2014 20:00Real Madryt5:1Rayo Vallecano
08.11.2014 22:00Celta Vigo0:0Granada CF
08.11.2014 22:00Malaga CF2:1SD Eibar
09.11.2014 12:00Sevilla FC1:1Levante UD
09.11.2014 17:00Espanyol Barcelona1:1Villarreal CF
09.11.2014 19:00Valencia CF0:0Athletic Bilbao
09.11.2014 21:00Real Sociedad2:1Atletico Madryt
12 kolejka
21.11.2014 20:45Athletic Bilbao3:1Espanyol Barcelona
22.11.2014 16:00Atletico Madryt3:1Malaga CF
22.11.2014 18:00SD Eibar0:4Real Madryt
22.11.2014 20:00FC Barcelona5:1Sevilla FC
22.11.2014 22:00Deportivo La Coruna0:0Real Sociedad
23.11.2014 12:00Rayo Vallecano1:0Celta Vigo
23.11.2014 17:00Levante UD2:1Valencia CF
23.11.2014 19:00Elche2:2Cordoba
23.11.2014 21:00Villarreal CF2:1Getafe CF
24.11.2014 20:45Granada CF0:0Almeria
13 kolejka
28.11.2014 20:45Real Sociedad3:0Elche
29.11.2014 16:00Getafe CF1:2Athletic Bilbao
29.11.2014 18:00Espanyol Barcelona2:1Levante UD
29.11.2014 20:00Malaga CF1:2Real Madryt
29.11.2014 22:00Celta Vigo0:1SD Eibar
30.11.2014 12:00Atletico Madryt2:0Deportivo La Coruna
30.11.2014 17:00Sevilla FC5:1Granada CF
30.11.2014 19:00Cordoba0:2Villarreal CF
30.11.2014 21:00Valencia CF0:1FC Barcelona
01.12.2014 20:45Almeria0:1Rayo Vallecano
14 kolejka
06.12.2014 16:00Elche0:2Atletico Madryt
06.12.2014 18:00Athletic Bilbao0:1Cordoba
06.12.2014 20:00Real Madryt3:0Celta Vigo
06.12.2014 22:00Deportivo La Coruna0:1Malaga CF
07.12.2014 12:00Rayo Vallecano0:1Sevilla FC
07.12.2014 17:00FC Barcelona5:1Espanyol Barcelona
07.12.2014 19:00Villarreal CF4:0Real Sociedad
07.12.2014 21:00Granada CF1:1Valencia CF
08.12.2014 17:00SD Eibar5:2Almeria
08.12.2014 19:00Levante UD1:1Getafe CF
15 kolejka
12.12.2014 20:45Almeria1:4Real Madryt
13.12.2014 16:00Getafe CF0:0FC Barcelona
13.12.2014 18:00Valencia CF3:0Rayo Vallecano
13.12.2014 20:00Cordoba0:0Levante UD
13.12.2014 22:00Malaga CF1:0Celta Vigo
14.12.2014 12:00Espanyol Barcelona2:1Granada CF
14.12.2014 17:00Sevilla FC0:0SD Eibar
14.12.2014 19:00Atletico Madryt0:1Villarreal CF
14.12.2014 21:00Real Sociedad1:1Athletic Bilbao
15.12.2014 20:45Deportivo La Coruna1:0Elche
16 kolejka
19.12.2014 20:45Celta Vigo0:1Almeria
20.12.2014 16:00FC Barcelona5:0Cordoba
20.12.2014 18:00Levante UD1:1Real Sociedad
20.12.2014 20:00SD Eibar0:1Valencia CF
20.12.2014 22:00Rayo Vallecano1:3Espanyol Barcelona
21.12.2014 12:00Villarreal CF3:0Deportivo La Coruna
21.12.2014 17:00Granada CF1:1Getafe CF
21.12.2014 19:00Elche1:2Malaga CF
21.12.2014 21:00Athletic Bilbao1:4Atletico Madryt
04.02.2015 20:45Real Madryt2:1Sevilla FC
17 kolejka
03.01.2015 16:00Atletico Madryt3:1Levante UD
03.01.2015 18:00Sevilla FC1:0Celta Vigo
03.01.2015 20:00Elche2:2Villarreal CF
03.01.2015 22:00Deportivo La Coruna1:0Athletic Bilbao
03.01.2015 22:00Malaga CF1:2Almeria
04.01.2015 12:00Getafe CF1:2Rayo Vallecano
04.01.2015 17:00Valencia CF2:1Real Madryt
04.01.2015 19:00Espanyol Barcelona1:2SD Eibar
04.01.2015 21:00Real Sociedad1:0FC Barcelona
05.01.2015 20:45Cordoba2:0Granada CF
18 kolejka
09.01.2015 20:45Levante UD0:0Deportivo La Coruna
10.01.2015 16:00Real Madryt3:0Espanyol Barcelona
10.01.2015 18:00Malaga CF1:1Villarreal CF
10.01.2015 20:00Celta Vigo1:1Valencia CF
10.01.2015 22:00SD Eibar2:1Getafe CF
11.01.2015 12:00Almeria0:2Sevilla FC
11.01.2015 17:00Athletic Bilbao1:2Elche
11.01.2015 19:00Granada CF1:1Real Sociedad
11.01.2015 21:00FC Barcelona3:1Atletico Madryt
12.01.2015 20:45Rayo Vallecano0:1Cordoba
19 kolejka
16.01.2015 20:45Cordoba1:1SD Eibar
17.01.2015 16:00Real Sociedad0:1Rayo Vallecano
17.01.2015 18:00Valencia CF3:2Almeria
17.01.2015 20:00Villarreal CF2:0Athletic Bilbao
17.01.2015 22:00Espanyol Barcelona1:0Celta Vigo
18.01.2015 12:00Getafe CF0:3Real Madryt
18.01.2015 17:00Atletico Madryt2:0Granada CF
18.01.2015 19:00Deportivo La Coruna0:4FC Barcelona
18.01.2015 21:00Elche1:0Levante UD
18.01.2015 21:00Sevilla FC2:0Malaga CF
20 kolejka
24.01.2015 16:00Cordoba1:2Real Madryt
24.01.2015 18:00Elche0:6FC Barcelona
24.01.2015 20:00Atletico Madryt3:1Rayo Vallecano
24.01.2015 22:00Real Sociedad1:0SD Eibar
24.01.2015 22:00Villarreal CF1:0Levante UD
25.01.2015 12:00Deportivo La Coruna2:2Granada CF
25.01.2015 17:00Athletic Bilbao1:1Malaga CF
25.01.2015 19:00Espanyol Barcelona3:0Almeria
25.01.2015 21:00Valencia CF3:1Sevilla FC
26.01.2015 20:45Getafe CF2:1Celta Vigo
21 kolejka
30.01.2015 20:45Rayo Vallecano1:2Deportivo La Coruna
31.01.2015 16:00Real Madryt4:1Real Sociedad
31.01.2015 18:00SD Eibar1:3Atletico Madryt
31.01.2015 20:00Granada CF1:0Elche
31.01.2015 22:00Celta Vigo1:0Cordoba
01.02.2015 12:00Levante UD0:2Athletic Bilbao
01.02.2015 17:00Almeria1:0Getafe CF
01.02.2015 19:00Sevilla FC3:2Espanyol Barcelona
01.02.2015 21:00FC Barcelona3:2Villarreal CF
02.02.2015 20:45Malaga CF1:0Valencia CF
22 kolejka
06.02.2015 20:45Deportivo La Coruna2:0SD Eibar
07.02.2015 16:00Atletico Madryt4:0Real Madryt
07.02.2015 18:00Villarreal CF2:0Granada CF
07.02.2015 20:00Levante UD4:1Malaga CF
07.02.2015 22:00Real Sociedad1:1Celta Vigo
08.02.2015 12:00Cordoba1:2Almeria
08.02.2015 17:00Getafe CF2:1Sevilla FC
08.02.2015 19:00Espanyol Barcelona1:2Valencia CF
08.02.2015 21:00Athletic Bilbao2:5FC Barcelona
09.02.2015 20:45Elche2:0Rayo Vallecano
23 kolejka
13.02.2015 20:45Almeria2:2Real Sociedad
14.02.2015 16:00Sevilla FC3:0Cordoba
14.02.2015 18:00Real Madryt2:0Deportivo La Coruna
14.02.2015 20:00Granada CF0:0Athletic Bilbao
14.02.2015 22:00Malaga CF0:2Espanyol Barcelona
15.02.2015 12:00Valencia CF1:0Getafe CF
15.02.2015 17:00FC Barcelona5:0Levante UD
15.02.2015 19:00Rayo Vallecano2:0Villarreal CF
15.02.2015 21:00Celta Vigo2:0Atletico Madryt
16.02.2015 20:45SD Eibar0:1Elche
24 kolejka
20.02.2015 20:45Getafe CF2:1Espanyol Barcelona
21.02.2015 16:00FC Barcelona0:1Malaga CF
21.02.2015 18:00Cordoba1:2Valencia CF
21.02.2015 20:00Atletico Madryt3:0Almeria
21.02.2015 22:00Deportivo La Coruna0:2Celta Vigo
22.02.2015 12:00Real Sociedad4:3Sevilla FC
22.02.2015 17:00Athletic Bilbao1:0Rayo Vallecano
22.02.2015 19:00Villarreal CF1:0SD Eibar
22.02.2015 21:00Elche0:2Real Madryt
23.02.2015 20:45Levante UD2:1Granada CF
25 kolejka
27.02.2015 20:45Espanyol Barcelona1:0Cordoba
28.02.2015 16:00Granada CF1:3FC Barcelona
28.02.2015 18:00Rayo Vallecano4:2Levante UD
28.02.2015 20:00Almeria0:0Deportivo La Coruna
28.02.2015 22:00Malaga CF3:2Getafe CF
01.03.2015 12:00Valencia CF2:0Real Sociedad
01.03.2015 17:00SD Eibar0:1Athletic Bilbao
01.03.2015 19:00Sevilla FC0:0Atletico Madryt
01.03.2015 21:00Real Madryt1:1Villarreal CF
02.03.2015 20:45Celta Vigo1:1Elche
26 kolejka
06.03.2015 20:45Levante UD2:1SD Eibar
07.03.2015 16:00Deportivo La Coruna3:4Sevilla FC
07.03.2015 18:00Athletic Bilbao1:0Real Madryt
07.03.2015 20:00Elche1:0Almeria
07.03.2015 22:00Granada CF1:0Malaga CF
08.03.2015 12:00FC Barcelona6:1Rayo Vallecano
08.03.2015 17:00Real Sociedad1:0Espanyol Barcelona
08.03.2015 19:00Villarreal CF4:1Celta Vigo
08.03.2015 21:00Atletico Madryt1:1Valencia CF
09.03.2015 20:45Cordoba1:2Getafe CF
27 kolejka
13.03.2015 20:45Valencia CF2:0Deportivo La Coruna
14.03.2015 16:00Espanyol Barcelona0:0Atletico Madryt
14.03.2015 18:00SD Eibar0:2FC Barcelona
14.03.2015 20:00Rayo Vallecano3:1Granada CF
14.03.2015 22:00Celta Vigo1:2Athletic Bilbao
15.03.2015 12:00Almeria0:0Villarreal CF
15.03.2015 17:00Malaga CF2:0Cordoba
15.03.2015 19:00Sevilla FC3:0Elche
15.03.2015 21:00Real Madryt2:0Levante UD
16.03.2015 20:45Getafe CF0:1Real Sociedad
28 kolejka
20.03.2015 20:45Elche0:4Valencia CF
21.03.2015 16:00Atletico Madryt2:0Getafe CF
21.03.2015 18:00Rayo Vallecano1:0Malaga CF
21.03.2015 20:00Levante UD0:1Celta Vigo
21.03.2015 22:00Athletic Bilbao2:1Almeria
21.03.2015 22:00Granada CF0:0SD Eibar
22.03.2015 12:00Deportivo La Coruna0:0Espanyol Barcelona
22.03.2015 17:00Villarreal CF0:2Sevilla FC
22.03.2015 19:00Real Sociedad3:1Cordoba
22.03.2015 21:00FC Barcelona2:1Real Madryt
29 kolejka
03.04.2015 20:45SD Eibar1:2Rayo Vallecano
04.04.2015 16:00Sevilla FC2:0Athletic Bilbao
04.04.2015 18:00Cordoba0:2Atletico Madryt
04.04.2015 20:00Almeria1:4Levante UD
04.04.2015 22:00Malaga CF1:1Real Sociedad
05.04.2015 12:00Real Madryt9:1Granada CF
05.04.2015 17:00Valencia CF0:0Villarreal CF
05.04.2015 19:00Getafe CF2:1Deportivo La Coruna
05.04.2015 21:00Celta Vigo0:1FC Barcelona
06.04.2015 20:00Espanyol Barcelona1:1Elche
30 kolejka
07.04.2015 20:00Atletico Madryt2:0Real Sociedad
07.04.2015 22:00Levante UD1:2Sevilla FC
07.04.2015 22:00SD Eibar1:0Malaga CF
08.04.2015 20:00Deportivo La Coruna1:1Cordoba
08.04.2015 20:00FC Barcelona4:0Almeria
08.04.2015 22:00Granada CF1:1Celta Vigo
08.04.2015 22:00Rayo Vallecano0:2Real Madryt
09.04.2015 20:00Athletic Bilbao1:1Valencia CF
09.04.2015 22:00Elche0:1Getafe CF
09.04.2015 22:00Villarreal CF0:3Espanyol Barcelona
31 kolejka
11.04.2015 16:00Real Madryt3:0SD Eibar
11.04.2015 18:00Malaga CF2:2Atletico Madryt
11.04.2015 20:00Sevilla FC2:2FC Barcelona
11.04.2015 22:00Almeria3:0Granada CF
11.04.2015 22:00Celta Vigo6:1Rayo Vallecano
12.04.2015 12:00Getafe CF1:1Villarreal CF
12.04.2015 17:00Espanyol Barcelona1:0Athletic Bilbao
12.04.2015 19:00Real Sociedad2:2Deportivo La Coruna
12.04.2015 21:00Cordoba0:2Elche
13.04.2015 20:30Valencia CF3:0Levante UD
32 kolejka
17.04.2015 20:45Levante UD2:2Espanyol Barcelona
18.04.2015 16:00FC Barcelona2:0Valencia CF
18.04.2015 18:00Deportivo La Coruna1:2Atletico Madryt
18.04.2015 20:00Real Madryt3:1Malaga CF
18.04.2015 22:00Athletic Bilbao4:0Getafe CF
19.04.2015 12:00Rayo Vallecano2:0Almeria
19.04.2015 17:00Granada CF1:1Sevilla FC
19.04.2015 19:00Villarreal CF0:0Cordoba
19.04.2015 21:00SD Eibar0:1Celta Vigo
20.04.2015 20:45Elche1:0Real Sociedad
33 kolejka
24.04.2015 20:45Cordoba0:1Athletic Bilbao
25.04.2015 16:00Espanyol Barcelona0:2FC Barcelona
25.04.2015 18:00Atletico Madryt3:0Elche
25.04.2015 20:00Getafe CF0:1Levante UD
25.04.2015 22:00Real Sociedad0:0Villarreal CF
26.04.2015 12:00Malaga CF1:1Deportivo La Coruna
26.04.2015 17:00Almeria2:0SD Eibar
26.04.2015 19:00Sevilla FC2:0Rayo Vallecano
26.04.2015 21:00Celta Vigo2:4Real Madryt
27.04.2015 20:45Valencia CF4:0Granada CF
34 kolejka
28.04.2015 20:00FC Barcelona6:0Getafe CF
28.04.2015 22:00Athletic Bilbao1:1Real Sociedad
28.04.2015 22:00Levante UD1:0Cordoba
29.04.2015 20:00SD Eibar1:3Sevilla FC
29.04.2015 20:00Real Madryt3:0Almeria
29.04.2015 20:00Celta Vigo1:0Malaga CF
29.04.2015 22:00Elche4:0Deportivo La Coruna
29.04.2015 22:00Villarreal CF0:1Atletico Madryt
30.04.2015 20:00Rayo Vallecano1:1Valencia CF
30.04.2015 22:00Granada CF1:2Espanyol Barcelona
35 kolejka
01.05.2015 20:45Real Sociedad3:0Levante UD
02.05.2015 16:00Cordoba0:8FC Barcelona
02.05.2015 18:00Atletico Madryt0:0Athletic Bilbao
02.05.2015 20:00Sevilla FC2:3Real Madryt
02.05.2015 22:00Deportivo La Coruna1:1Villarreal CF
03.05.2015 12:00Espanyol Barcelona1:1Rayo Vallecano
03.05.2015 17:00Getafe CF1:2Granada CF
03.05.2015 19:00Valencia CF3:1SD Eibar
03.05.2015 21:00Malaga CF1:2Elche
04.05.2015 20:45Almeria2:2Celta Vigo
36 kolejka
08.05.2015 20:45SD Eibar0:2Espanyol Barcelona
09.05.2015 16:00Granada CF2:0Cordoba
09.05.2015 18:00FC Barcelona2:0Real Sociedad
09.05.2015 20:00Real Madryt2:2Valencia CF
09.05.2015 22:00Athletic Bilbao1:1Deportivo La Coruna
10.05.2015 12:00Levante UD2:2Atletico Madryt
10.05.2015 17:00Villarreal CF1:0Elche
10.05.2015 19:00Almeria1:2Malaga CF
10.05.2015 21:00Celta Vigo1:1Sevilla FC
11.05.2015 20:45Rayo Vallecano2:0Getafe CF
37 kolejka
17.05.2015 19:00Villarreal CF2:1Malaga CF
17.05.2015 19:00Elche2:3Athletic Bilbao
17.05.2015 19:00Deportivo La Coruna2:0Levante UD
17.05.2015 19:00Atletico Madryt0:1FC Barcelona
17.05.2015 19:00Real Sociedad0:3Granada CF
17.05.2015 19:00Cordoba1:2Rayo Vallecano
17.05.2015 19:00Getafe CF1:1SD Eibar
17.05.2015 19:00Espanyol Barcelona1:4Real Madryt
17.05.2015 19:00Valencia CF1:1Celta Vigo
17.05.2015 19:00Sevilla FC2:1Almeria
38 kolejka
23.05.2015 18:30Athletic Bilbao4:0Villarreal CF
23.05.2015 18:30Levante UD0:0Elche
23.05.2015 18:30FC Barcelona2:2Deportivo La Coruna
23.05.2015 18:30Granada CF0:0Atletico Madryt
23.05.2015 18:30Rayo Vallecano2:4Real Sociedad
23.05.2015 18:30SD Eibar3:0Cordoba
23.05.2015 18:30Celta Vigo3:2Espanyol Barcelona
23.05.2015 18:30Almeria2:3Valencia CF
23.05.2015 18:30Malaga CF2:3Sevilla FC
23.05.2015 20:30Real Madryt7:3Getafe CF
Unibet
Typy bukmacherskie
  1. Polska PolskaSłowenia Słowenia
    Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 19.11.2019 godz. 20:45
    PGE Narodowy, Warszawa

    STSTyp: Poniżej 2,5 gola w meczu
    Kurs: 1.85

    Polska gra w obronie bardzo pewnie. W całych eliminacjach straciła do tej pory tylko trzy bramki. Trzeba również zauważyć, że w pierwszym meczu bezpośrednim kibice zobaczyli tylko dwa gole. Teraz również nie zakładamy, że piłkarze dadzą strzelecki popis.
    Typ bukmacherski
  2. Albania AlbaniaFrancja Francja
    Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 17.11.2019 godz. 20:45
    Arena Kombëtare

    FortunaTyp: Obie drużyny strzelą gola - TAK
    Kurs: 2.20

    W pierwszym meczu tych drużyn gole zdobywały obie strony. Albania jest trudnym terenem i mimo że nie gra już o stawkę, to na pewno będzie chciała sprawić niespodziankę i pokonać faworytów. To będzie trudne. Gospodarze są jednak w stanie zdobyć bramki. O gole ze strony Francuzów można być natomiast spokojni. Oni muszą zdobyć punkty, by zapewnić sobie pierwsze miejsce.
    Typ bukmacherski
  3. Kosowo KosowoAnglia Anglia
    Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 17.11.2019 godz. 18:00
    Fadil Vokrri Stadium

    FortunaTyp: Obie drużyny strzelą gola - TAK
    Kurs: 1.77

    Reprezentacja Anglii jest jedną z najlepszych pod względem strzelonych bramek w tych eliminacjach. Piłkarze tej drużyny zdobyli już 33 gole. Kosowo strzela znacznie mniej, ale u siebie gra dobrze. Poza tym w pierwszym meczu było w stanie strzelić Anglikom aż trzy bramki.
    Typ bukmacherski
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK