Unibet

Mecze Na Żywo.pl - nie tylko piłkarskie! Oglądaj mecze, meczyki w Internecie!

Primera Division Primera Division 2018/2019

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 FC Barcelona36258387:355283
2 Atletico Madryt36228652:252774
3 Real Madryt362151063:412268
4 Valencia CF361415747:341357
5 Sevilla FC361681260:421856
6 Getafe CF361314938:33553
7 Athletic Bilbao3612141038:42-450
8 SD Eibar3612131147:45249
9 Espanyol Barcelona3612111344:50-647
10 Real Sociedad3612111342:44-247
11 Leganes3611121337:40-345
12 Deportivo Alaves3611121333:44-1145
13 Betis Sewilla361281640:51-1144
14 Levante UD3610101656:64-840
15 Celta Vigo3610101650:57-740
16 Girona FC369111636:49-1338
17 Villarreal CF367161343:50-737
18 Real Valladolid369101729:50-2137
19 Rayo Vallecano36882039:63-2432
20 SD Huesca366121840:62-2230
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Bezpośredni awans do LE
  3. Kwalifikacje do LE
  4. Spadek

Terminarz Primera Division 2018/2019

1 kolejka

17.08.2018 20:15Girona FC0:0Real Valladolid
17.08.2018 22:15Betis Sewilla0:3Levante UD
18.08.2018 18:15Celta Vigo1:1Espanyol Barcelona
18.08.2018 20:15Villarreal CF1:2Real Sociedad
18.08.2018 22:15FC Barcelona3:0Deportivo Alaves
19.08.2018 18:15SD Eibar1:2SD Huesca
19.08.2018 20:15Rayo Vallecano1:4Sevilla FC
19.08.2018 22:15Real Madryt2:0Getafe CF
20.08.2018 20:00Valencia CF1:1Atletico Madryt
20.08.2018 22:00Athletic Bilbao2:1Leganes

2 kolejka

24.08.2018 20:15Getafe CF0:2SD Eibar
24.08.2018 22:15Leganes2:2Real Sociedad
25.08.2018 18:15Deportivo Alaves0:0Betis Sewilla
25.08.2018 20:15Atletico Madryt1:0Rayo Vallecano
25.08.2018 22:15Real Valladolid0:1FC Barcelona
26.08.2018 18:15Espanyol Barcelona2:0Valencia CF
26.08.2018 22:15Girona FC1:4Real Madryt
26.08.2018 22:15Sevilla FC0:0Villarreal CF
27.08.2018 20:15Levante UD1:2Celta Vigo
27.08.2018 22:00Athletic Bilbao2:2SD Huesca

3 kolejka

31.08.2018 20:00Getafe CF0:0Real Valladolid
31.08.2018 22:00Villarreal CF0:1Girona FC
31.08.2018 22:00SD Eibar2:1Real Sociedad
01.09.2018 16:15Celta Vigo2:0Atletico Madryt
01.09.2018 20:45Real Madryt4:1Leganes
02.09.2018 12:00Levante UD2:2Valencia CF
02.09.2018 16:15Deportivo Alaves2:1Espanyol Barcelona
02.09.2018 18:30FC Barcelona8:2SD Huesca
02.09.2018 20:45Betis Sewilla1:0Sevilla FC
24.10.2018 19:00Rayo Vallecano1:1Athletic Bilbao

4 kolejka

14.09.2018 21:00SD Huesca0:1Rayo Vallecano
15.09.2018 13:00Atletico Madryt1:1SD Eibar
15.09.2018 16:15Real Sociedad1:2FC Barcelona
15.09.2018 18:30Valencia CF0:0Betis Sewilla
15.09.2018 20:45Athletic Bilbao1:1Real Madryt
16.09.2018 16:15Espanyol Barcelona1:0Levante UD
16.09.2018 18:30Real Valladolid0:1Deportivo Alaves
16.09.2018 20:45Sevilla FC0:2Getafe CF
17.09.2018 21:00Girona FC3:2Celta Vigo
16.12.2018 12:00Leganes0:1Villarreal CF

5 kolejka

21.09.2018 21:00SD Huesca0:1Real Sociedad
22.09.2018 13:00Rayo Vallecano2:2Deportivo Alaves
22.09.2018 16:15Celta Vigo3:3Real Valladolid
22.09.2018 16:15SD Eibar1:0Leganes
22.09.2018 18:30Getafe CF0:2Atletico Madryt
22.09.2018 20:45Real Madryt1:0Espanyol Barcelona
23.09.2018 12:00Levante UD2:6Sevilla FC
23.09.2018 16:15Villarreal CF0:0Valencia CF
23.09.2018 18:30Betis Sewilla2:2Athletic Bilbao
23.09.2018 20:45FC Barcelona2:2Girona FC

6 kolejka

25.09.2018 20:00Espanyol Barcelona1:0SD Eibar
25.09.2018 21:00Real Sociedad2:2Rayo Vallecano
25.09.2018 22:00Atletico Madryt3:0SD Huesca
26.09.2018 20:00Athletic Bilbao0:3Villarreal CF
26.09.2018 20:00Leganes2:1FC Barcelona
26.09.2018 22:00Sevilla FC3:0Real Madryt
26.09.2018 22:00Valencia CF1:1Celta Vigo
27.09.2018 20:00Real Valladolid2:1Levante UD
27.09.2018 20:00Deportivo Alaves1:1Getafe CF
27.09.2018 22:00Girona FC0:1Betis Sewilla

7 kolejka

28.09.2018 21:00Rayo Vallecano2:2Espanyol Barcelona
29.09.2018 13:00Real Sociedad0:1Valencia CF
29.09.2018 16:15FC Barcelona1:1Athletic Bilbao
29.09.2018 18:30SD Eibar1:3Sevilla FC
29.09.2018 20:45Real Madryt0:0Atletico Madryt
30.09.2018 12:00SD Huesca1:1Girona FC
30.09.2018 16:15Villarreal CF0:1Real Valladolid
30.09.2018 18:30Levante UD2:1Deportivo Alaves
30.09.2018 20:45Betis Sewilla1:0Leganes
01.10.2018 21:00Celta Vigo1:1Getafe CF

8 kolejka

05.10.2018 21:00Athletic Bilbao1:3Real Sociedad
06.10.2018 13:00Girona FC2:3SD Eibar
06.10.2018 16:15Getafe CF0:1Levante UD
06.10.2018 18:30Deportivo Alaves1:0Real Madryt
06.10.2018 20:45Leganes1:0Rayo Vallecano
07.10.2018 12:00Real Valladolid1:0SD Huesca
07.10.2018 16:15Atletico Madryt1:0Betis Sewilla
07.10.2018 18:15Espanyol Barcelona3:1Villarreal CF
07.10.2018 18:30Sevilla FC2:1Celta Vigo
07.10.2018 20:45Valencia CF1:1FC Barcelona

9 kolejka

19.10.2018 21:00Celta Vigo0:1Deportivo Alaves
20.10.2018 13:00Real Madryt1:2Levante UD
20.10.2018 16:15Valencia CF1:1Leganes
20.10.2018 18:30Villarreal CF1:1Atletico Madryt
20.10.2018 20:45FC Barcelona4:2Sevilla FC
21.10.2018 12:00Rayo Vallecano1:2Getafe CF
21.10.2018 16:15SD Eibar1:1Athletic Bilbao
21.10.2018 18:30SD Huesca0:2Espanyol Barcelona
21.10.2018 20:45Betis Sewilla0:1Real Valladolid
22.10.2018 21:00Real Sociedad0:0Girona FC

10 kolejka

26.10.2018 21:00Real Valladolid1:1Espanyol Barcelona
27.10.2018 13:00Girona FC2:1Rayo Vallecano
27.10.2018 16:15Athletic Bilbao0:0Valencia CF
27.10.2018 18:30Celta Vigo4:0SD Eibar
27.10.2018 18:30Levante UD2:0Leganes
27.10.2018 20:45Atletico Madryt2:0Real Sociedad
28.10.2018 12:00Getafe CF2:0Betis Sewilla
28.10.2018 16:15FC Barcelona5:1Real Madryt
28.10.2018 18:30Deportivo Alaves2:1Villarreal CF
28.10.2018 20:45Sevilla FC2:1SD Huesca

11 kolejka

03.11.2018 13:00Leganes1:1Atletico Madryt
03.11.2018 16:15Real Madryt2:0Real Valladolid
03.11.2018 18:30Valencia CF0:1Girona FC
03.11.2018 20:45Rayo Vallecano2:3FC Barcelona
04.11.2018 12:00SD Eibar2:1Deportivo Alaves
04.11.2018 16:15Villarreal CF1:1Levante UD
04.11.2018 18:30SD Huesca1:1Getafe CF
04.11.2018 18:30Real Sociedad0:0Sevilla FC
04.11.2018 20:45Betis Sewilla3:3Celta Vigo
05.11.2018 21:00Espanyol Barcelona1:0Athletic Bilbao

12 kolejka

09.11.2018 21:00Levante UD1:3Real Sociedad
10.11.2018 13:00Real Valladolid0:0SD Eibar
10.11.2018 16:15Getafe CF0:1Valencia CF
10.11.2018 18:30Atletico Madryt3:2Athletic Bilbao
10.11.2018 20:45Girona FC0:0Leganes
11.11.2018 12:00Deportivo Alaves2:1SD Huesca
11.11.2018 16:15FC Barcelona3:4Betis Sewilla
11.11.2018 18:30Sevilla FC2:1Espanyol Barcelona
11.11.2018 18:30Rayo Vallecano2:2Villarreal CF
11.11.2018 20:45Celta Vigo2:4Real Madryt

13 kolejka

23.11.2018 21:00Leganes1:0Deportivo Alaves
24.11.2018 13:00SD Eibar3:0Real Madryt
24.11.2018 16:15Valencia CF3:0Rayo Vallecano
24.11.2018 18:30SD Huesca2:2Levante UD
24.11.2018 20:45Atletico Madryt1:1FC Barcelona
25.11.2018 12:00Athletic Bilbao1:1Getafe CF
25.11.2018 16:15Sevilla FC1:0Real Valladolid
25.11.2018 18:30Espanyol Barcelona1:3Girona FC
25.11.2018 20:45Villarreal CF2:1Betis Sewilla
26.11.2018 21:00Real Sociedad2:1Celta Vigo

14 kolejka

30.11.2018 21:00Rayo Vallecano1:0SD Eibar
01.12.2018 13:00Celta Vigo2:0SD Huesca
01.12.2018 16:15Real Valladolid2:4Leganes
01.12.2018 18:30Getafe CF3:0Espanyol Barcelona
01.12.2018 20:45Real Madryt2:0Valencia CF
02.12.2018 12:00Betis Sewilla1:0Real Sociedad
02.12.2018 16:15Girona FC1:1Atletico Madryt
02.12.2018 18:30FC Barcelona2:0Villarreal CF
02.12.2018 20:45Deportivo Alaves1:1Sevilla FC
03.12.2018 21:00Levante UD3:0Athletic Bilbao

15 kolejka

07.12.2018 21:00Leganes1:1Getafe CF
08.12.2018 13:00Atletico Madryt3:0Deportivo Alaves
08.12.2018 16:15Valencia CF1:1Sevilla FC
08.12.2018 18:30Villarreal CF2:3Celta Vigo
08.12.2018 20:45Espanyol Barcelona0:4FC Barcelona
09.12.2018 12:00SD Eibar4:4Levante UD
09.12.2018 16:15SD Huesca0:1Real Madryt
09.12.2018 18:30Real Sociedad1:2Real Valladolid
09.12.2018 20:45Betis Sewilla2:0Rayo Vallecano
10.12.2018 21:00Athletic Bilbao1:0Girona FC

16 kolejka

14.12.2018 21:00Celta Vigo0:0Leganes
15.12.2018 13:00Getafe CF1:0Real Sociedad
15.12.2018 16:15Real Valladolid2:3Atletico Madryt
15.12.2018 18:30Real Madryt1:0Rayo Vallecano
15.12.2018 20:45SD Eibar1:1Valencia CF
16.12.2018 12:00Sevilla FC2:0Girona FC
16.12.2018 16:15Espanyol Barcelona1:3Betis Sewilla
16.12.2018 18:30SD Huesca2:2Villarreal CF
16.12.2018 20:45Levante UD0:5FC Barcelona
17.12.2018 21:00Deportivo Alaves0:0Athletic Bilbao

17 kolejka

21.12.2018 19:30Girona FC1:1Getafe CF
21.12.2018 21:00Real Sociedad0:1Deportivo Alaves
22.12.2018 13:00Betis Sewilla1:1SD Eibar
22.12.2018 16:15Atletico Madryt1:0Espanyol Barcelona
22.12.2018 18:30FC Barcelona2:0Celta Vigo
22.12.2018 20:45Athletic Bilbao1:1Real Valladolid
23.12.2018 12:00Valencia CF2:1SD Huesca
23.12.2018 16:15Leganes1:1Sevilla FC
23.12.2018 18:30Rayo Vallecano2:1Levante UD
03.01.2019 21:30Villarreal CF2:2Real Madryt

18 kolejka

04.01.2019 19:00Levante UD2:2Girona FC
04.01.2019 21:00Espanyol Barcelona1:0Leganes
05.01.2019 13:00Real Valladolid0:1Rayo Vallecano
05.01.2019 16:15Deportivo Alaves2:1Valencia CF
05.01.2019 20:45SD Huesca2:1Betis Sewilla
06.01.2019 12:00SD Eibar0:0Villarreal CF
06.01.2019 16:15Sevilla FC1:1Atletico Madryt
06.01.2019 18:30Real Madryt1:2Real Sociedad
06.01.2019 20:45Getafe CF1:2FC Barcelona
07.01.2019 21:00Celta Vigo1:2Athletic Bilbao

19 kolejka

11.01.2019 21:00Rayo Vallecano4:2Celta Vigo
12.01.2019 13:00Leganes1:0SD Huesca
12.01.2019 16:15Valencia CF3:0Real Valladolid
12.01.2019 18:30Girona FC1:1Deportivo Alaves
12.01.2019 20:45Villarreal CF1:1Getafe CF
13.01.2019 12:00Atletico Madryt1:0Levante UD
13.01.2019 16:15Athletic Bilbao2:0Sevilla FC
13.01.2019 18:30FC Barcelona3:0SD Eibar
13.01.2019 20:45Betis Sewilla1:2Real Madryt
14.01.2019 21:00Real Sociedad3:2Espanyol Barcelona

20 kolejka

18.01.2019 21:00Getafe CF1:0Deportivo Alaves
19.01.2019 16:15Real Madryt2:0Sevilla FC
19.01.2019 18:30SD Huesca0:3Atletico Madryt
19.01.2019 20:45Celta Vigo1:2Valencia CF
20.01.2019 12:00Betis Sewilla3:2Girona FC
20.01.2019 16:15Villarreal CF1:1Athletic Bilbao
20.01.2019 18:30Rayo Vallecano2:2Real Sociedad
20.01.2019 18:30Levante UD2:0Real Valladolid
20.01.2019 20:45FC Barcelona3:1Leganes
21.01.2019 21:00SD Eibar3:0Espanyol Barcelona

21 kolejka

26.01.2019 13:00Sevilla FC5:0Levante UD
26.01.2019 16:15Atletico Madryt2:0Getafe CF
26.01.2019 18:30Leganes2:2SD Eibar
26.01.2019 20:45Valencia CF3:0Villarreal CF
27.01.2019 12:00Real Valladolid2:1Celta Vigo
27.01.2019 16:15Girona FC1:3FC Barcelona
27.01.2019 18:30Athletic Bilbao1:0Betis Sewilla
27.01.2019 18:30Real Sociedad0:0SD Huesca
27.01.2019 20:45Espanyol Barcelona2:4Real Madryt
28.01.2019 21:00Deportivo Alaves0:1Rayo Vallecano

22 kolejka

01.02.2019 21:00SD Huesca4:0Real Valladolid
02.02.2019 13:00Levante UD0:0Getafe CF
02.02.2019 16:15Real Sociedad2:1Athletic Bilbao
02.02.2019 18:30FC Barcelona2:2Valencia CF
02.02.2019 20:45Celta Vigo1:0Sevilla FC
03.02.2019 12:00Villarreal CF2:2Espanyol Barcelona
03.02.2019 16:15Betis Sewilla1:0Atletico Madryt
03.02.2019 18:30SD Eibar3:0Girona FC
03.02.2019 20:45Real Madryt3:0Deportivo Alaves
04.02.2019 21:00Rayo Vallecano1:2Leganes

23 kolejka

08.02.2019 21:00Real Valladolid0:0Villarreal CF
09.02.2019 13:00Getafe CF3:1Celta Vigo
09.02.2019 16:15Atletico Madryt1:3Real Madryt
09.02.2019 18:30Espanyol Barcelona2:1Rayo Vallecano
09.02.2019 20:45Girona FC0:2SD Huesca
10.02.2019 12:00Leganes3:0Betis Sewilla
10.02.2019 16:15Valencia CF0:0Real Sociedad
10.02.2019 18:30Sevilla FC2:2SD Eibar
10.02.2019 20:45Athletic Bilbao0:0FC Barcelona
11.02.2019 21:00Deportivo Alaves2:0Levante UD

24 kolejka

15.02.2019 21:00SD Eibar2:2Getafe CF
16.02.2019 13:00Celta Vigo1:4Levante UD
16.02.2019 16:15Rayo Vallecano0:1Atletico Madryt
16.02.2019 18:30Real Sociedad3:0Leganes
16.02.2019 20:45FC Barcelona1:0Real Valladolid
17.02.2019 12:00Real Madryt1:2Girona FC
17.02.2019 16:15Valencia CF0:0Espanyol Barcelona
17.02.2019 18:30Villarreal CF1:1Sevilla FC
17.02.2019 20:45Betis Sewilla1:1Deportivo Alaves
18.02.2019 21:00SD Huesca0:1Athletic Bilbao

25 kolejka

22.02.2019 21:00Espanyol Barcelona1:1SD Huesca
23.02.2019 13:00Getafe CF2:1Rayo Vallecano
23.02.2019 16:15Sevilla FC2:4FC Barcelona
23.02.2019 18:30Deportivo Alaves0:0Celta Vigo
23.02.2019 20:45Athletic Bilbao1:0SD Eibar
24.02.2019 12:00Leganes1:1Valencia CF
24.02.2019 16:15Atletico Madryt2:0Villarreal CF
24.02.2019 18:30Real Valladolid0:2Betis Sewilla
24.02.2019 20:45Levante UD1:2Real Madryt
25.02.2019 21:00Girona FC0:0Real Sociedad

26 kolejka

01.03.2019 21:00Rayo Vallecano0:2Girona FC
02.03.2019 13:00Espanyol Barcelona3:1Real Valladolid
02.03.2019 16:15Villarreal CF1:2Deportivo Alaves
02.03.2019 18:30SD Huesca2:1Sevilla FC
02.03.2019 20:45Real Madryt0:1FC Barcelona
03.03.2019 12:00SD Eibar1:0Celta Vigo
03.03.2019 16:15Betis Sewilla1:2Getafe CF
03.03.2019 18:30Real Sociedad0:2Atletico Madryt
03.03.2019 20:45Valencia CF2:0Athletic Bilbao
04.03.2019 21:00Leganes2:1Levante UD

27 kolejka

08.03.2019 21:00Athletic Bilbao1:1Espanyol Barcelona
09.03.2019 13:00Deportivo Alaves1:1SD Eibar
09.03.2019 16:15Atletico Madryt1:0Leganes
09.03.2019 18:30FC Barcelona3:1Rayo Vallecano
09.03.2019 20:45Getafe CF2:1SD Huesca
10.03.2019 12:00Celta Vigo0:1Betis Sewilla
10.03.2019 16:15Girona FC2:3Valencia CF
10.03.2019 18:30Sevilla FC5:2Real Sociedad
10.03.2019 18:30Levante UD0:2Villarreal CF
10.03.2019 20:45Real Valladolid1:4Real Madryt

28 kolejka

15.03.2019 21:00Real Sociedad1:1Levante UD
16.03.2019 13:00SD Huesca1:3Deportivo Alaves
16.03.2019 16:15Real Madryt2:0Celta Vigo
16.03.2019 18:30Athletic Bilbao2:0Atletico Madryt
16.03.2019 20:45Leganes0:2Girona FC
17.03.2019 12:00SD Eibar1:2Real Valladolid
17.03.2019 16:15Espanyol Barcelona0:1Sevilla FC
17.03.2019 18:30Villarreal CF3:1Rayo Vallecano
17.03.2019 18:30Valencia CF0:0Getafe CF
17.03.2019 20:45Betis Sewilla1:4FC Barcelona

29 kolejka

29.03.2019 21:00Girona FC1:2Athletic Bilbao
30.03.2019 13:00Getafe CF0:2Leganes
30.03.2019 16:15FC Barcelona2:0Espanyol Barcelona
30.03.2019 18:30Celta Vigo3:2Villarreal CF
30.03.2019 20:45Deportivo Alaves0:4Atletico Madryt
31.03.2019 12:00Levante UD2:2SD Eibar
31.03.2019 14:00Rayo Vallecano1:1Betis Sewilla
31.03.2019 16:15Sevilla FC0:1Valencia CF
31.03.2019 18:30Real Valladolid1:1Real Sociedad
31.03.2019 20:45Real Madryt3:2SD Huesca

30 kolejka

02.04.2019 19:30Atletico Madryt2:0Girona FC
02.04.2019 20:30Espanyol Barcelona1:1Getafe CF
02.04.2019 21:00Villarreal CF4:4FC Barcelona
03.04.2019 19:30Athletic Bilbao3:2Levante UD
03.04.2019 20:30SD Eibar2:1Rayo Vallecano
03.04.2019 20:30SD Huesca3:3Celta Vigo
03.04.2019 21:30Valencia CF2:1Real Madryt
04.04.2019 19:30Sevilla FC2:0Deportivo Alaves
04.04.2019 20:30Leganes1:0Real Valladolid
04.04.2019 21:30Real Sociedad2:1Betis Sewilla

31 kolejka

06.04.2019 13:00Girona FC1:2Espanyol Barcelona
06.04.2019 16:15Real Madryt2:1SD Eibar
06.04.2019 18:30Rayo Vallecano2:0Valencia CF
06.04.2019 20:45FC Barcelona2:0Atletico Madryt
07.04.2019 12:00Deportivo Alaves1:1Leganes
07.04.2019 14:00Getafe CF1:0Athletic Bilbao
07.04.2019 16:15Real Valladolid0:2Sevilla FC
07.04.2019 18:30Celta Vigo3:1Real Sociedad
07.04.2019 18:30Levante UD2:2SD Huesca
07.04.2019 20:45Betis Sewilla2:1Villarreal CF

32 kolejka

13.04.2019 13:00Espanyol Barcelona2:1Deportivo Alaves
13.04.2019 16:15SD Huesca0:0FC Barcelona
13.04.2019 18:30Atletico Madryt2:0Celta Vigo
13.04.2019 20:45Sevilla FC3:2Betis Sewilla
14.04.2019 12:00Real Valladolid2:2Getafe CF
14.04.2019 14:00Athletic Bilbao3:2Rayo Vallecano
14.04.2019 16:15Real Sociedad1:1SD Eibar
14.04.2019 18:30Girona FC0:0Villarreal CF
14.04.2019 20:45Valencia CF3:1Levante UD
15.04.2019 21:00Leganes1:1Real Madryt

33 kolejka

19.04.2019 21:00Deportivo Alaves2:2Real Valladolid
20.04.2019 13:00Celta Vigo2:1Girona FC
20.04.2019 16:15SD Eibar0:1Atletico Madryt
20.04.2019 18:30Rayo Vallecano0:0SD Huesca
20.04.2019 20:45FC Barcelona2:1Real Sociedad
21.04.2019 12:00Levante UD2:2Espanyol Barcelona
21.04.2019 14:00Getafe CF1:0Sevilla FC
21.04.2019 16:15Real Madryt3:0Athletic Bilbao
21.04.2019 18:30Villarreal CF2:1Leganes
21.04.2019 20:45Betis Sewilla1:2Valencia CF

34 kolejka

23.04.2019 19:30SD Huesca2:0SD Eibar
23.04.2019 20:30Real Valladolid1:0Girona FC
23.04.2019 21:30Deportivo Alaves0:2FC Barcelona
24.04.2019 19:30Atletico Madryt3:1Valencia CF
24.04.2019 20:30Espanyol Barcelona1:1Celta Vigo
24.04.2019 20:30Leganes0:1Athletic Bilbao
24.04.2019 21:30Levante UD4:0Betis Sewilla
25.04.2019 19:30Sevilla FC5:0Rayo Vallecano
25.04.2019 20:30Real Sociedad0:1Villarreal CF
25.04.2019 21:30Getafe CF0:0Real Madryt

35 kolejka

27.04.2019 13:00Athletic Bilbao1:1Deportivo Alaves
27.04.2019 16:15Atletico Madryt1:0Real Valladolid
27.04.2019 18:30Leganes0:0Celta Vigo
27.04.2019 20:45FC Barcelona1:0Levante UD
28.04.2019 12:00Valencia CF0:2SD Eibar
28.04.2019 14:00Girona FC1:0Sevilla FC
28.04.2019 16:15Real Sociedad2:1Getafe CF
28.04.2019 18:30Villarreal CF1:1SD Huesca
28.04.2019 20:45Rayo Vallecano1:0Real Madryt
29.04.2019 21:00Betis Sewilla1:1Espanyol Barcelona

36 kolejka

03.05.2019 21:00Sevilla FC0:3Leganes
04.05.2019 13:00Levante UD4:1Rayo Vallecano
04.05.2019 16:15Espanyol Barcelona3:0Atletico Madryt
04.05.2019 18:30Deportivo Alaves0:1Real Sociedad
04.05.2019 20:45Celta Vigo2:0FC Barcelona
05.05.2019 12:00Getafe CF2:0Girona FC
05.05.2019 14:00SD Eibar1:0Betis Sewilla
05.05.2019 16:15Real Madryt3:2Villarreal CF
05.05.2019 18:30Real Valladolid1:0Athletic Bilbao
05.05.2019 20:45SD Huesca2:6Valencia CF
Unibet

Typy bukmacherskie

  1. Borussia Dortmund Borussia Dortmund

    FC Barcelona FC Barcelona

    Europa Liga Mistrzów 17.09.2019 godz. 21:00
    Signal Iduna Park, Dortmund

    BetclicTyp: Wygrana Barcelony
    Kurs: 2.30

    W ekipie Barcelony powinien już wystąpić Leo Messi, co będzie znaczącym wzmocnieniem. I bez niego w miniony weekend Barcelona rozbiła w lidze Valencię 5:2. Wprawdzie Borussia, to inny kaliber, ale jednak faworytami są goście.
    Typ bukmacherski
  2. Napoli Napoli

    Liverpool Liverpool

    Europa Liga Mistrzów 17.09.2019 godz. 21:00
    San Paolo, Neapol

    STSTyp: Obie drużyny strzelą gola - TAK
    Kurs: 1.60

    Obie drużyny nie mają w tym sezonie problemów ze zdobywaniem bramek. W ekipie gospodarzy odpowiadają za to Insigne i Mertens, a w zespole Liverpoolu Salah i Mane. Kibice mogą liczyć na dobre, ofensywne i ciekawe widowisko. Jeśli tak będzie, to goli na pewno nie zabraknie.
    Typ bukmacherski
  3. Górnik Zabrze Górnik Zabrze

    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław

    Polska PKO BP Ekstraklasa 15.09.2019 godz. 17:30
    Stadion Miejski w Zabrzu

    BetclicTyp: Obie drużyny strzelą gola - TAK
    Kurs: 1.82

    W pięciu z sześciu ostatnich meczów Górnika ze Śląskiem kibice oglądali bramki strzelane przez obie drużyny. Teraz może być podobnie. Śląsk jest rewelacją rozgrywek i zdobywał gole w każdym z ostatnich czterech spotkań. Górnik z kolei na własnym stadionie w tym sezonie tylko wygrywa. Spodziewamy się ciekawego spotkania okraszonego bramkami obu zespołów. 
    Typ bukmacherski

Ulubieni zawodnicy

Musisz być zalogowany

Newsletter

Polecane strony

  1. Meczyki
  2. Liga Typerów
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK