Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Zakłady bukmacherskie bonusy - jakie promocje oferują bukmacherzy? 17.01.2020 10:04

Zakłady bukmacherskie bonusy - jakie promocje oferują bukmacherzy?

Obecnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich znajdują się kilku najważniejszych graczy, walczących o klienta przeróżnymi sposobami. Duże znaczenie przy wyborze bukmachera mają bonusy na zakłady bukmacherskie.

Wpływ na wybór odpowiedniego bukmachera ma wiele czynników - przejrzystość i użyteczność aplikacji, dodatkowe funkcje i usługi, ale przede wszystkim to, jak najłatwiej i najwięcej zarobić. Dużą role w tej kwestii odgrywają wszelkiego rodzaju bonusy - dodatkowe udogodnienia od bukmachera, mogące przynieść korzyści grającemu.

Bonusy na zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie bonusy na start oferują zawsze - mają zachęcić do założenia konta właśnie na ich portalu. Przybierają one przeróżne formy. I tak STS aktualnie oferuje bonus  na start Pewne 1200 zł. Wygląda to następująco - pierwsza wpłata na konto po rejestracji na stronie skutkuje taką samą kwotą przekazaną przez STS na konto bonusowe. Maksymalna wpłata dająca bonus to 1200 zł, ilość pieniędzy powyżej tej kwoty i tak przyniesie 1200 zł na konto bonusowe. Uwaga! Pieniędzy z konta bonusowego nie można wypłacić po otrzymaniu. Musi nastąpić trzykrotny obrót otrzymaną kwotą przy kursach minimum 1,91.

Przykładowo - ze 100 zł na koncie bonusowym trzeba wygrać 300 zł w zakładach bukmacherskich, by bonusy był wypłacalny. Fortuna jako bonus startowy oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku, kiedy pierwszy kupon będzie przegrany, maksymalnie 100 zł wróci na konto gracza. Należy pamiętać, by otrzymać 100 zł zwrotu za pierwszy przegrany kupon, musiałby być on obstawiony za 114 zł. Najbardziej skomplikowany bonus startowy w wysokości 1% kwoty depozytu, ale mogący przynieść najwyższy zysk, oferuje LV BET. Pakiet powitalny, przy pierwszym depozycie minimum 50 zł, otrzymamy dodatkowy mnożnik kursu całkowitego kuponu Kombi z minimum 3 wydarzeniami, o kursie łącznym minimum 2,50 zł i minimum 1,25 zł za pojedynczą selekcję, co może przynieść maksymalnie 1000 zł przy wygranym kuponie.

Bonus w trakcie gry

Bonusy na start to tylko początek udogodnień, oferowanych przez zakłady bukmacherskie. Bonusy są skierowane dla osób grających regularnie i za większe kwoty niż 2 zł, ale mogą przynieść korzyści. Każdy z bukmacherów ma inne, różne bonusy i promocje, więc gracz może znaleźć najbardziej mu pasujący. STS na przykład oferuje 4 kupony, 1 gratis - obstawienie w ciągu tygodnia kalendarzowego 4 kuponów za 11 zł po kursie minimum 1,85 gwarantuje 11 zł na koncie bonusowym. Fortuna skupia się Promocjach Online, podwyższając o 10% 4 zakłady live dziennie dla kuponu z minimum 3 zdarzeniami. LV BET przedstawia bonus Multikozak, polecany graczom, lubiącym grać kupony kombi - przy 4 wydarzeniach na kuponie moży uzyskać 7,5% dodatkowo, a przy 8 lub więcej - nawet 25%. Kupon musi być postawiony za minimum 10 zł, kurs powyżej 3 zł, a zakłady muszą odbyć się w tym samym tygodniu.

Wybór należy do Ciebie

Przedstawione oferty to tylko przykład różnorakich promocji, jakie firmy proponują graczom. Każdy może znaleźć coś dla siebie, wykorzystując ulubiony styl grania. Należy pamiętać, iż zakłady bukmacherskie bonusy tworzą, by zwiększyć popularność i zachęcić graczy, dlatego każdą oferty należy dokładnie przeczytać, by bonus przyniósł rzeczywiste korzyści.

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
Typy bukmacherskie
 1. Wojtek Gola Marcin Krasucki RAFONIX
  Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

  LV BETTyp: Gola wygra
  Kurs: 1.75

   TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
  Pojedynek pomiędzy Wojtkiem Golą a Marcinem Krasuckim zaplanowano na późne godziny wieczorne. Sama częstochowska gala rozpocznie się już od 20:00, aczkolwiek starcie tych dwóch panów będzie jedną z walk wieczoru. W kursach bukmacherskich próżno szukać tzw. pewniaków, gdyż ekspercie mają wyraźny problem ze wskazaniem faworyta. Delikatną przewagą może pochwalić się debiutujący współwłaściciel, co może lekko zaskakiwać. Jak duża jest jednak różnica?

  Firma LV Bet, która od początku wejścia na rynek FAME MMA, także i teraz oferuje ciekawe rozwiązania. Przy okazji typów przed rywalizacją Wojtek Gola - Rafonix należy pochylić się nad sytuacji pierwszego z zawodników. Wojtek Gola, który jest także współwłaścicielem federacji, zadebiutuje w oktagonie. Czeka go dosyć trudne zadanie, aczkolwiek kursy są dla niego niezwykle łaskawa. Gola może liczyć na stosunkowo niski współczynnik - na poziomie 1.57. Z kolei jego przeciwnik, który stoczył już dwie walki oceniony został nieco wyżej. Kurs na jego wygraną oscyluje w granicach 1.85. Bardzo ciekawe wyglądają oferty na inne zdarzenia. Chociażby długość trwania samej walki proponuje nam o wiele większe kursy, zwłaszcza w przypadku zakończenia walki przed czasem. Kurs na takie zdarzenie wynosi obecnie 2.04.
  Typ bukmacherski
 2. Luxuria Astaroth ZUSJE Marta Linkiewicz LINKIMASTER
  Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

  LV BETTyp: Linkimaster wygra
  Kurs: 1.47

   TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
  Walka pomiędzy Luxurią Astaroth a Martą Linkiewicz zaplanowano podczas sobotniej gali w Częstochowie. Całe wydarzenie rozpocznie się od godziny 20:00, a starcie tych zawodniczek będzie jedyną żeńską walką. Warto więc zaznajomić się z ofertą bukmacherską. Na ten moment kursy przewidują niezwykle wyrównany pojedynek, z lekką przewagą bardziej doświadczonej Linkimaster. Na kogo warto postawić przed sobotnią galą FAME MMA 6?

  Propozycja zakładów bukmacherskich LV Bet, tak jak w przypadku poprzednich gal FAME MMA wzbudza niemałe emocje. W typach przed walką Zusje - Linkimaster możemy przede wszystkim zauważyć ukłon w stronę doświadczonej Linkiewicz, ponieważ jest ona lekką faworytką pojedynku. Kurs na jej wygraną wynosi obecnie zaledwie 1.47. Debiutantka Luxuria Astaroth może jednak liczyć na spore uznanie, gdyż współczynnik na jej sukces oscyluje wokół liczby równej 2.00. LV Bet oferuje również bardziej atrakcyjne kursy na długość trwania samej walki. Bardzo wysoki współczynnik jest na to, że panie spędzą wszystkie rundy w oktagonie, intensywnie walcząc o zwycięstwo. Kurs na takie zdarzenie wynosi aż 4.60.
  Typ bukmacherski
 3. Marcin Najman Piotr Piechowiak BESTIA
  Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

  LV BETTyp: Najman wygra
  Kurs: 1.75

   TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
  Pojedynek między Marcinem Najmanem a Piotrem Piechowiakiem zapowiada się naprawdę ciekawie. W sobotę, 28 marca od godziny 20:00 naprzeciw siebie staną bowiem podobni charakterystyką zawodnicy. Siła jest po stronie debiutanta, dlatego kursy bukmacherskie przewidują, że w Częstochowie to on podniesie rękę w geście zwycięstwa. Jak będzie naprawdę? Czy doświadczony Najman wygra drugą walkę z rzędu?

  Na pytanie postawione pod koniec poprzedniego akapitu dosyć trudno odpowiedzieć. Doświadczony "El Testosteron" oczywiście liczy na drugą wygraną z rzędu, aczkolwiek o to nie będzie wcale łatwo. Firma LV Bet w typach przed pojedynkiem Najman - Bestia stawia bardziej na Piotra Piechowiaka. Kurs na jego zwycięstwo kształtuje się obecnie na poziomie 1.65. Jeśli chodzi zaś o byłego boksera, należy wspomnieć raczej o współczynniku w granicach 1.75. Różnice są więc niewielkie, dlatego warto poświęcić więcej czasu temu spotkaniu.
  Typ bukmacherski
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK