Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Zakłady bukmacherskie online 2020. Gdzie grać? 20.01.2020 11:57

Zakłady bukmacherskie online 2020. Gdzie grać?

Zakłady bukmacherskie dla większości osób, które nie mają styczności z typowaniem na codzień, kojarzą się z wycieczką do stacjonarnego punktu. Tam przychodzi człowiek, aby zawrzeć kupon, który przy odrobinie szczęścia będzie wygrany i przyniesie właścicielowi ładną sumę. Jednak era punktów naziemnych powoli odchodzi w niepamięć. Kolej na internetowe zakłady bukmacherskie

Prosto i bezpiecznie

Istnieje grupa ludzi, którzy do korzystania z internetu podchodzą nad wyraz sceptycznie- są to osoby starsze, w życiu których (w dużej mierze) sieć internetowa nie była obecna. Tak też dzieje się w przypadku zakładów bukmacherskich online. Pomimo tego, że szerokie grono osób z powodzeniem korzysta z możliwości zawierania zakładów nie wchodząc nawet z domu, to i tak wśród społeczności korzystającej z usług "buka" (bo tak potocznie nazywane są firmy umożliwiające zawieranie zakładów) jest grupa nieprzekonana co do funkcjonowania serwisów online. Dzieje się tak zazwyczaj pod wpływem wątpliwości wynikających ze strachu przed oszustwem, a nawet kradzieżą danych osobowych. Obawy te są całkowicie bezpodstawne oraz nieuzasadnione. Strach przed kradzieżą czy oszustwem jest rzeczą naturalną, jednak jeżeli nie mamy powodów ani argumentów, które mogłyby popierać nasze wątpliwości, nie powinniśmy denerwować się na zapas.Należy pamiętać, że korzystanie z zakładów bukmacherskich online jest całkowicie legalne i bezpieczne. Większość polskich firm typerskich jest oficjalnie zarejestrowana przez ministerstwo, co wyklucza jakiekolwiek próby oszustwa czy wyłudzenia z ich strony. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy bukmacher jest zarejestrowany, możemy to sprawdzić bezpośrednio na jego stronie bądź w internecie.

Wolność i swoboda

Gdy już przekonamy się do typowania internetowego, zobaczymy ogrom możliwości, które przed nami stoją. Polscy bukmacherzy przedstawiają nam szeroki wachlarz ofert, dzięki którym nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.Zakłady bukmacherskie online pozwalają nam na stawianie kuponów z każdego miejsca, w którym mamy stały dostęp do internetu. Nie chodzi tutaj nawet o komputery- oferowane są nam nawet aplikacje mobilne od firm takich jak Fortuna czy STS. Ci dwaj giganci na rodzimym rynku od kilku lat z powodzeniem uskuteczniają swoją politykę stawiania internetowego, która sukcesywnie przynosi im coraz większą rzeszę zwolenników. Nie należy zapominać o innych- LV BET, czyli kolejny konkurent, również posiada opcję zakładania kuponów bez konieczności wychodzenia z domu.

Dzięki pomysłowości "buków" nie jest już konieczne udawanie się do punktu, gdy mamy chęć postawienia zakładu. Teraz możemy tego dokonać w komforcie naszego własnego mieszkania. Dużo osób myśli, że nie jest to możliwe, a tym bardziej niebezpieczne- nic bardziej mylnego. Jest to opcja tak samo bezpieczna i legalna, co lokale stacjonarne. Nie musimy się martwić kompletnie o nic- pozostaje nam tylko zacząć typować

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
Typy bukmacherskie
 1. Wojtek Gola Marcin Krasucki RAFONIX
  Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

  LV BETTyp: Gola wygra
  Kurs: 1.75

   TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
  Pojedynek pomiędzy Wojtkiem Golą a Marcinem Krasuckim zaplanowano na późne godziny wieczorne. Sama częstochowska gala rozpocznie się już od 20:00, aczkolwiek starcie tych dwóch panów będzie jedną z walk wieczoru. W kursach bukmacherskich próżno szukać tzw. pewniaków, gdyż ekspercie mają wyraźny problem ze wskazaniem faworyta. Delikatną przewagą może pochwalić się debiutujący współwłaściciel, co może lekko zaskakiwać. Jak duża jest jednak różnica?

  Firma LV Bet, która od początku wejścia na rynek FAME MMA, także i teraz oferuje ciekawe rozwiązania. Przy okazji typów przed rywalizacją Wojtek Gola - Rafonix należy pochylić się nad sytuacji pierwszego z zawodników. Wojtek Gola, który jest także współwłaścicielem federacji, zadebiutuje w oktagonie. Czeka go dosyć trudne zadanie, aczkolwiek kursy są dla niego niezwykle łaskawa. Gola może liczyć na stosunkowo niski współczynnik - na poziomie 1.57. Z kolei jego przeciwnik, który stoczył już dwie walki oceniony został nieco wyżej. Kurs na jego wygraną oscyluje w granicach 1.85. Bardzo ciekawe wyglądają oferty na inne zdarzenia. Chociażby długość trwania samej walki proponuje nam o wiele większe kursy, zwłaszcza w przypadku zakończenia walki przed czasem. Kurs na takie zdarzenie wynosi obecnie 2.04.
  Typ bukmacherski
 2. Luxuria Astaroth ZUSJE Marta Linkiewicz LINKIMASTER
  Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

  LV BETTyp: Linkimaster wygra
  Kurs: 1.47

   TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
  Walka pomiędzy Luxurią Astaroth a Martą Linkiewicz zaplanowano podczas sobotniej gali w Częstochowie. Całe wydarzenie rozpocznie się od godziny 20:00, a starcie tych zawodniczek będzie jedyną żeńską walką. Warto więc zaznajomić się z ofertą bukmacherską. Na ten moment kursy przewidują niezwykle wyrównany pojedynek, z lekką przewagą bardziej doświadczonej Linkimaster. Na kogo warto postawić przed sobotnią galą FAME MMA 6?

  Propozycja zakładów bukmacherskich LV Bet, tak jak w przypadku poprzednich gal FAME MMA wzbudza niemałe emocje. W typach przed walką Zusje - Linkimaster możemy przede wszystkim zauważyć ukłon w stronę doświadczonej Linkiewicz, ponieważ jest ona lekką faworytką pojedynku. Kurs na jej wygraną wynosi obecnie zaledwie 1.47. Debiutantka Luxuria Astaroth może jednak liczyć na spore uznanie, gdyż współczynnik na jej sukces oscyluje wokół liczby równej 2.00. LV Bet oferuje również bardziej atrakcyjne kursy na długość trwania samej walki. Bardzo wysoki współczynnik jest na to, że panie spędzą wszystkie rundy w oktagonie, intensywnie walcząc o zwycięstwo. Kurs na takie zdarzenie wynosi aż 4.60.
  Typ bukmacherski
 3. Marcin Najman Piotr Piechowiak BESTIA
  Polska FAME MMA PPV TV 28.03.2020 godz. 20:00

  LV BETTyp: Najman wygra
  Kurs: 1.75

   TYPUJ FAME MMA W LV BET  BONUS 1020 PLN  20 zł za darmo i bonus 1000 zł na start - więcej na www.lvbet.pl
  Pojedynek między Marcinem Najmanem a Piotrem Piechowiakiem zapowiada się naprawdę ciekawie. W sobotę, 28 marca od godziny 20:00 naprzeciw siebie staną bowiem podobni charakterystyką zawodnicy. Siła jest po stronie debiutanta, dlatego kursy bukmacherskie przewidują, że w Częstochowie to on podniesie rękę w geście zwycięstwa. Jak będzie naprawdę? Czy doświadczony Najman wygra drugą walkę z rzędu?

  Na pytanie postawione pod koniec poprzedniego akapitu dosyć trudno odpowiedzieć. Doświadczony "El Testosteron" oczywiście liczy na drugą wygraną z rzędu, aczkolwiek o to nie będzie wcale łatwo. Firma LV Bet w typach przed pojedynkiem Najman - Bestia stawia bardziej na Piotra Piechowiaka. Kurs na jego zwycięstwo kształtuje się obecnie na poziomie 1.65. Jeśli chodzi zaś o byłego boksera, należy wspomnieć raczej o współczynniku w granicach 1.75. Różnice są więc niewielkie, dlatego warto poświęcić więcej czasu temu spotkaniu.
  Typ bukmacherski
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK